Kniha pro člena APBS

Jednu z těchto dvou knih získá jeden z členů APBS, který v řádném termínu zaplatí členský příspěvek.

Začátkem dubna bude “vylosován” z členů APBS, kteří zaplatí v řádném termínu členský příspěvek, nový majitel knihy Cesta do temnot od Johna Douglase a Marka Olshakera. Druhá z knih poputuje společně s dalšími knihami do spolkové knihovny, která bude k dispozici členům APBS.

V knize Cesta do temnot “nás dvojice amerických autorů – John Douglas, zvláštní agent FBI, bývalý ředitel jejího Útvaru pro podporu vyšetřování a jeden z hlavních zakladatelů behaviorální kriminalistické analýzy, nyní již ve výslužbě, a jeho přítel Mark Olshaker, spisovatel a producent dokumentárních filmů – zavede opět na cestu do temnot duší sériových sexuálních vrahů a násilníků. Tentokrát jde hlavně o ty, jejichž oběťmi jsou děti a mladí lidé”.

První knihy do spolkové knihovny věnovala předsedkyně Michaela Borovanská. Cílem je vytvořit pro členy APBS knihovnu obsahující především obtížně dostupné publikace (např. zahraniční publikace nebo dříve vydané české publikace, které již nenajdete na pultech knihkupectví). Těšit se můžete např. na další knihy od Johna Douglase a Marka Olshakera v angličtině, knihu Counseling Cops: What Clinicians Need to Know od Ellen Kirschman (více o knize zde) a další. Chcete-li sami věnovat do spolkové knihovny nějaké publikace, napište prosím na info@apbs.cz.