Podpořte nás

Můžete nás podpořit a nic Vás to nebude stát

Nakupujete na internetu? Při Vašich příštích nákupech nás můžete podpořit. A nezaplatíte nic navíc.

JAK TO FUNGUJE?

 1. Zaregistrujete se na givt.cz.
 2. Vyberete e-shop, ve kterém chcete nakupovat, a organizaci, které chcete přispět. Chcete-li nás podpořit, pak do pole organizace zadejte “Asociace psychologů bezpečnostních sborů”.
 3. Kliknete na zahájit nákup a budete přesměrováni e-shopu.
 4. Nakoupíte, jak jste zvyklí. O nich dalšího se nestaráte a neplatíte nic navíc.
 5. Nám bude připsán za Váš nákup dar.

CHCETE NÁS PODPOROVAT PŘI SVÝCH NÁKUPECH DLOUHODOBĚ?

 1. Vyhledejte nás mezi organizacemi nebo přejděte na náš profil na givt.cz a zvolte “pomáhat dlouhodobě”.
 2. Stáhněte pomocníka – jde o rozšíření webového prohlížeče, které ohlídá, že při svých nákupech nezapomenete podpořit Vámi zvolenou organizaci.

Děkujeme.

Ostatní formy podpory

Podpořit nás můžete několika způsoby. Můžete nám poskytnout finanční nebo nefinanční dar, sponzorovat konkrétní aktivitu, která je předmětem hlavní činnosti asociace, nebo nám poskytnout svou odbornou podporu. Máte-li zájem nás podpořit, kontaktujte nás ohledně dohodnutí konkrétních možností podpory na info@apbs.cz.

Dárcovství

Dar lze poskytnout finanční i nefinanční. Dar je bezúplatným plněním, nenabízíme tedy za něj žádnou protislužbu. Všem dárcům, kteří o to budou mít zájem, poděkujeme na těchto webových stránkách. Poděkování zde bude zveřejněno minimálně jeden rok. Dárce může kdykoli požádat o vymazání poděkování své osobě. Poděkování může v případě zájmu proběhnout také na facebookových stránkách asociace. Toto poděkování nemá formu reklamy.

Finanční dary uvítáme v jakékoli výši. Pomůžou nám pokrýt náklady na základní provoz a rozvoj spolku, včetně provozování tohoto webu, dále náklady na pořádání vzdělávacích akcí, publikaci článků a realizaci dalších činností dle našich stanov. V darovací smlouvě lze specifikovat konkrétní účel využití poskytnutého daru.

Nefinanční dary mohou zahrnovat například

 • odbornou psychologickou literaturu a psychodiagnostické metody k využití pro členy spolku
 • psychoterapeutické a jiné psychologické pomůcky
 • základní technické vybavení, jako je notebook, tiskárna, dataprojektor, které nám pomohou při realizaci vzdělávacích a přednášek; může jít i o starší zařízení, které již nepotřebujete, ale je stále funkční
 • software k vytváření prezentací, videí, e-learningu, výzkumný či psychodiagnostický software
 • bezúplatný krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem prostor určený ke schůzkám členů spolku a realizaci vzdělávacích akcí a přednášek

Sponzorství

Jako sponzor nám můžete například poskytnout své reklamní předměty, které budou využívat členové spolku při svých aktivitách. Může jít například o psací potřeby (propisky a poznámkové bloky), které využijeme na vzdělávacích akcích. Naším cílem není provozovat podnikatelskou činnost. Neposkytujeme tedy standardní reklamní služby. Pokud byste však chtěli podpořit naši publikační činnost, můžete se stát sponzorem odborného článku publikovaného na tomto webu. Jako sponzor pak budete uvedeni přímo v tomto článku, který může obsahovat malý reklamní banner s odkazem na vaše webové stránky nebo produkt. Částka získaná od sponzora bude v takovém případě použita na uhrazení autorského honoráře autorovi článku.

Odborná podpora

Jste psycholog nebo jiný odborník, který by měl psychologům bezpečnostních sborů co říct? Můžete nás podpořit například připravením odborného článku, který bude umístěn na našem webu, nebo připravit školení či přednášku pro naše členy a další psychology bezpečnostních sborů.