The 32th International Congress of Psychology – Prague 2020

Kdy: 19. – 24. července 2020

Kde: Praha

Info: http://www.icp2020.com/

International Congress of Psychology (ICP) je pořádán jednou za 4 roky. První ICP proběhl v Paříži v roce 1889. Jde o jednu z největších mezinárodních psychologických akcí. A v roce 2020 proběhne tato akce v Praze.

Hlavním organizátorem 32. ICP je Českomoravská psychologická společnost. z.s. (ČMPS), která pořádá akci v partnerství s Unií psychologických asociací ČR, z.s. (UPA ČR) a pod záštitou International Union of Psychological Science (IUPsyS).

Účastníci si mohou vybírat z mnoha zajímavých tematických oblastí. Kromě jiných jde například o následující: forenzní psychologie s Václavem Jiřičkou a Hedvikou Boukalovou, psychologie krizí a katastrof se Štěpánem Vymětalem a Zuzanou Dittrichovou, psychologické testování s Tomášem Urbánkem a Jiřím Širůčkem, psychologie morálky s Markem Preissem a Terezou Příhodovou a mnoho dalších. Nabídka je opravdu pestrá, podívejte se na kompletní výčet témat.

Oficiálním jazykem kongresu je angličtina.

Registrace bude otevřena od června 2019.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality pro veřejnost a jeho autorem je MBor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.