Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

2020-04-28 Kazuistický seminář zaměřený na psychologickou péči s PhDr. Michalem Černíkem, Ph.D. (ZMĚNA TERMÍNU)

1 června @ 10:00 - 14:30

Zdarma

Vzhledem k aktuální situaci je termín této akce zrušen. O náhradním termínu budeme informovat na těchto webových stránkách, na akci registrované účastníky zároveň budeme informovat e-mailem.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zveme Vás na kazuistický seminář zaměřený na psychologickou péči s PhDr. Michalem Černíkem, Ph.D. Akce je určená členům APBS, případně dalším psychologům bezpečnostních sborů. V rámci semináře se budeme věnovat vlastním případům psychologické péče.

Maximální počet účastníků je 12. Na akci je nutné se registrovat.

  • Datum a čas: út 28. 4. 2020 od 10:00 do 14:30
  • Místo konání: Ministerstvo vnitra – generální ředitelství HZS ČR, Kloknerova 26, 148 01 Praha
  • Kontaktní osoba a garant akce: Martina Wolf Čapková
  • E-mail: info@apbs.cz

O lektorovi:

PhDr. Michal Černík, Ph.D., psycholog, vystudoval Filozofickou fakultu MU v Brně, kde také dokončil postgraduální studium. Původně pracoval na Psychiatrické klinice LF MU a FN Brno, nyní žije v Karlových Varech, kde pracuje jako psycholog u Hasičského záchranného sboru ČR. Věnuje se převážně psychoterapii, poradenství, krizové intervenci a lektorování psychosociální pomoci po mimořádných událostech. Výcvik v Gestalt psychoterapii absolvoval v letech 2007 – 2011 u institutu Dialog, kde získal certifikát Gestalt psychoterapeuta. Ve vzdělávání dále pokračuje v rámci letních rezidenčních programů GATLA. V Dialogu nyní působí jako trenér-asistent a nácvikový supervizor. (Zdroj: https://gestalt-dialog.cz/index.php/trenersky-tym-dialogu/50-lenove-trenerskeho-tym)

Podrobnosti

Datum:
1 června
Čas:
10:00 - 14:30
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

APBS

Místo konání

GŘ HZS ČR
Kloknerova 26
Praha, 148 01 Česká republika
+ Google Mapa